Windows Defender став одним із кращих антивірусів

В черговий раз компанія Microsoft може з радістю вказувати на дані незалежної лабораторії тестування антивірусного програмного забезпечення, оскільки її Захисник Windows знову був дуже високо оцінений за ступенем захисту від шкідливих програм.

Видання AV-Comparatives опублікувало топ кращих антивірусних програм за минулий вересень, в якому Windows Defender знаходиться в першій десятці з вражаючими цифрами в 99,96% захисту. З точки зору помилкових спрацьовувань, антивірус Microsoft виявився на сьомому місці. Не занадто добре, але і не дуже погано.

На додаток до цього Захисник Windows отримали високі оцінки в останньому аналізі в категоріях захисту, продуктивності і зручності використання. Microsoft заявила, що такі високі результати є плодом кропіткої роботи її співробітників.

В даний час наші антивірусні можливості Windows 10 постійно отримують вищі оцінки в незалежних тестах, часто перевершуючи конкурентів. Такі показники є результатом повної модернізації рішення в області безпеки.

Microsoft додала, що її заходи щодо поліпшення Захисника Windows почали приносити плоди ще в 2015 році, коли результати незалежних тестів «почали значно поліпшуватися».


Не пропустіть