Windows дасть можливість синхронізувати RGB-підсвітку між пристроями

З’явились хороші новини для усіх ПК-геймерів. Зараз, у випадку, якщо у вас є пристрої з RGB-підсвіткою виробників, для керування підсвіткою кожного потрібно встановлювати різне програмне забезпечення – Razer Synapse, Steelseries Engine, ASUS Armory, тощо. Якщо декілька таких програм працюють паралельно, вони можуть вплинути на продуктивність комп’ютера.

Зараз стало відомо, що Microsoft працює над виправленням цієї ситуації. Так, у останній Insider-збірці Windows 11 знайшли нову фішку, яка дозволяє керувати RGB-підсвіткою. Так, у меню персоналізації Windows 11 з’явилась можливість керувати підсвіткою, при цьому можна вибирати ефекти та обирати швидкість повторювання ефектів. Крім цього, можна налаштувати підсвітку у відповідності з вашою кольоровою темою Windows.

Компанія Microsoft поки не підтвердила цю фішку, але вже відомо, що вона розробляється. Слід зазначити, що інформація про роботу над такою функцією з’являлась протягом останніх кількох років, але її досі не імплементували. Сподіваємось, Microsoft не стане тягнути з релізом цієї корисної фішки.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть