UPG_price_d+m

Windows 11 – нова операційна система, яка краща за Windows 10

Як стало відомо, реліз операційної системи Windows 11 може статися вже в першій половині наступного року, тобто станом на сьогоднішній день більша частина роботи вже позаду. Відомо, що в даний час співробітники Microsoft займаються тестуванням нової ОС для комп’ютерів, моноблоків, ноутбуків і планшетів, хоча встановити її також стане можливим на багато інших електронні гаджети.

Все завдяки модульній структурі, яка обіцяє стати найголовнішою особливістю операційної системи нового покоління. За рахунок такої користувачі можуть розраховувати навіть на інноваційну систему «безшовних» оновлень, завдяки чому електронний пристрій не доведеться кожного разу перезавантажувати, а це абсолютно точно порадує дуже багатьох користувачів.

Відомо, що в Windows 11 всіх користувачів чекає абсолютно новий інтерфейс, який виявиться кращим старого в рази, а зустріти такий (старий) зараз можна в Windows 10. Нова операційна система створюється таким чином, щоб користувачі могли повноцінно використовувати навіть монітори з роздільною здатністю 16K, нехай таких в даний час на ринку ще і немає.

Це говорить про те, що Microsoft створює свою нову платформу з великим доробком на майбутнє, щоб вона могла залишатися актуальною в найближчі 7 – 10 років, а можливо і довше. Крім красивого інтерфейсу з повністю новим меню «Пуск», користувачі можуть розраховувати на спрощення всіх налаштувань.

Більше не буде ніяких заплутаних меню, а одні настройки не будуть фактично дублювати інші. Основна ставка в новій ОС робиться на простоту її у використанні, а також на стабільність. Оскільки в останні роки почастішали випадки злому електронних пристроїв, компанія Microsoft вирішила в Windows 11 застосувати систему захисту нового покоління, яка обіцяє захистити користувачів від різних загроз, що виходять з інформаційного простору.

Таким чином, якщо всі відомості вірні, нова операційна система гарантовано стане кращою в своєму класі, а дізнатися, чи так це насправді, стане можливим вже зовсім скоро, так як її реліз відбудеться в першій половині 2020 року, швидше за все в травні.


Не пропустіть