Windows 10X працює на Nokia Lumia 950 XL

Незважаючи на компактний 5,7-дюймовий дисплей смартфона, всі головні елементи інтерфейсу Windows 10X залишилися на місці.

Компанія Microsoft спробувала перенести свою платформу Windows на мобільні пристрої, однак вона не змогла завоювати таку ж популярність, як iOS і Andoid, і в кінцевому підсумку вимерла. Але тепер, здавалося б, малоймовірне об’єднання призвело до появи нової версії Windows на старому телефоні Nokia Lumia.

Смартфон Lumia 950 XL був випущений ще в 2015 році. Свого часу новинка була флагманським пристроєм — ймовірно, саме топова начинка й дозволила Гюставу Монсе якимось чином знайти спосіб запустити на пристрої новий варіант Windows (Windows 10X).

Кілька років тому Гюстав також зміг запустити Windows RT і Windows 10 на одному пристрої. У коротких відеороликах можна побачити, що прийдешній полегшений варіант популярної ОС майже ідеально працює на Nokia Lumia 950 XL. Це також означає, що ця версія ОС має сенсорну інтеграцію і масштабованість для різних розмірів екрану і орієнтації. Спостерігається невелика затримка введення, але це, ймовірно, пов’язано зі старістю обладнання.

Нагадаємо, Windows 10X відрізняється від звичайної Windows 10 більш мінімалістичним, простим і сучасним інтерфейсом. Реліз перших моделей з цією ОС очікується навесні цього року.

Джерело Gizmochina Twitter

Не пропустіть