Windows 10X отримав підтримку додатків Win32

У 2019 році компанія Microsoft анонсувала платформу Windows 10X як модульну і полегшену версію операційної системи Windows 10. Трохи пізніше компанія заявила, що ця ОС також буде підтримувати додатки Win32, однак ще пізніше заявила, що перші версії системи будуть позбавлені цієї можливості через труднощі в її реалізації.

Тепер в Мережу просочилася нова збірка Windows 10X. Вона показала, що нова операційна система все ще може запускатися з інструментами розробки для додатків Win32. Згідно зі звітом WindowsPhoneInfo, в останній збірці Windows 10X з’явилося нове налаштування, яке дозволяє користувачам завантажувати «непідписані додатки», зокрема Win32-програми.

Зараз ця функція не працює. В описі параметра говориться: «Включення цього налаштування дозволить запускати непідписані додатки і використовувати розширені можливості розробки. Дозвіл запуску всіх додатків на вашому пристрої може завдати шкоди вашому пристрою або даним». Майте на увазі, що просте включення цього параметра не дозволить користувачам встановлювати і запускати звичайні настільні додатки (.exe) в Windows 10X, які, як очікується, будуть випущені пізніше цього року. Однак це означає, що Microsoft планує додати підтримку додатків Win32 коли-небудь в майбутньому.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть