Windows 10X готова для бюджетних комп’ютерів

Згідно з інформацією, опублікованою виданням Gizchina з посиланням на джерело, компанія Microsoft нарешті остаточно допрацювала Windows 10X, яка стала абсолютно новою версією Windows 10, створеною для інсталяції на недорогі ноутбуки. Очікується, що система стане конкурентом Chrome OS від Google, яка також встановлюється на недорогі ноутбуки.

Очікувалось, що Windows 10X вийде разом з дводисплейним ноутбуком Surface Neo, але пізніше стратегія була змінена, і зараз операційна система призначена, у першу чергу, для ноутбуків з певними обмеженнями (мова йде, у першу чергу, про бюджетні моделі з невеликим об’ємом пам’яті). Незважаючи на те, що операційна система вже готова, перші бюджетні ноутбуки з нею поступлять у продаж весною, скоріш за все, у квітні. Microsoft все ще не планує робити Windows 10X безкоштовною, тому, купуючи ноутбук на Windows 10X, ви платите і за неї включно.

Нагадаємо, що Windows 10X – це полегшена версія Windows 10 з уніфікованими драйверами, без підтримки додатків Win32 та з полегшеним стартовим меню без звичних плиток. Також цікавою інновацією стало те, що у Windows 10X інтерфейс став не квадратним, як у Windows 10, а заокругленим. Цілком можливо, що якщо ця фішка з’явилася у Windows 10X, її появи слід з часом очікувати і у Windows 10.

Джерело Gizchina

Не пропустіть