Wi-Fi роутер Xiaomi AX1500 з підтримкою Wi-Fi 6 та швидкістю до 1501 Мбіт/с виходить на світовий ринок

Ще в грудні Xiaomi випустила на китайський ринок свій доступний маршрутизатор Wi-Fi 6 під назвою AX1500. Тепер бренд випустив його на світовий ринок, розмістивши на своєму офіційному сайті.

Технічні характеристики роутера Xiaomi AX1500

Маршрутизатор Xiaomi AX1500 оснащений підтримкою Wi-Fi 6, забезпечує швидкість до 1500 Мбіт/с у діапазонах 5 ГГц і 2,4 ГГц, забезпечуючи надійний зв’язок у всьому будинку.

Зокрема, він автоматично перемикається між частотами для безперебійного з’єднання та підтримує Mesh-мережі для розширення покриття. Геймери оцінять ексклюзивний канал прискорення для зменшення затримок і поліпшення відгуку, а також підтримку IPTV.

Детальна інформація про AX1500 підкреслює його технологію Wi-Fi 6, самоадаптивні гігабітні порти Ethernet і можливості IPTV. Це забезпечує безперебійну роботу, широке покриття сигналу і підтримку декількох пристроїв. Функції безпеки включають шифрування WPA3 і технологію BSS Coloring для мінімізації перешкод.

Ціна та доступність

Хоча Xiaomi ще не оголосила офіційну ціну на світових ринках, роутер продається в Китаї за ціною близько 129 юанів, що еквівалентно приблизно 18 доларам США. Наразі його можна придбати на AliExpress за ціною близько 25 доларів США. Ми можемо очікувати, що офіційна ціна буде в тому ж ціновому діапазоні.

Джерело Mi.com

Не пропустіть