WhatsApp на Android безплатно пропонує корисну функцію, за яку в Telegram доводиться платити

WhatsApp нарешті запускає довгоочікувану функцію транскрипції голосових повідомлень на Android, більш ніж через рік після того, як вона дебютувала в iOS-версії програми. Як повідомляється, функція доступна користувачам на бета-каналі, і наразі вона підтримує транскрипцію голосових повідомлень п’ятьма мовами.

WABetaInfo повідомляє, що функція доступна для деяких користувачів у бета-версії WhatsApp 2.24.15.5. Якщо ви зареєстровані в програмі бета-тестування WhatsApp і отримали цю функцію, ви можете увімкнути її, перейшовши до опції “Чати” в налаштуваннях програми.

Після ввімкнення функції WhatsApp запропонує вам завантажити мовний пакет даних, щоб почати транскрибування голосових повідомлень, оскільки він покладається на розпізнавання мови вашим пристроєм для надання наскрізних зашифрованих транскриптів. Після цього функція автоматично розшифровуватиме голосові повідомлення, а розшифровки з’являтимуться вибраною мовою у спливаючому вікні голосового повідомлення.

Як бачите, наразі функція підтримує транскрипцію голосових повідомлень англійською, іспанською, португальською (Бразилія), російською (!) та хінді. Це свідчить про те, що спочатку WhatsApp може випустити цю функцію для користувачів Android у регіонах, де ці мови широко поширені. Однак, оскільки версія для iOS підтримує більше мов, вона може охопити більше регіонів пізніше. WhatsApp не поділився жодними подробицями про запуск, але ми очікуємо, що ця функція з’явиться на стабільному каналі в найближчі тижні.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть