WhatsApp і Instagram можуть скоро заблокувати: деталі

Після програної справи про порушення патентів, додатка Facebook начебто WhatsApp і Instagram незабаром можуть виявитися заблокованими, принаймні, в Німеччині.

На Facebook подала в суд Blackberry. Компанія стверджувала, що в додатках WhatsApp, Facebook Messenger і Instagram команда соціальної мережі порушує патенти Blackberry.

Попереднє рішення суду було на користь Blackberry у всіх десяти випадках, охоплених позовом, і якщо воно не зміниться, то Facebook не зможе пропонувати на території Німеччини деякі зі своїх додатків, включаючи WhatsApp, Facebook Messenger і Instagram.

Blackberry не змогла залишитися на коні на сучасному ринку смартфонів. В цей же час Facebook виявилася успішною в області сервісів для смартфонів. Навряд чи Blackberry бачить своє майбутнє в ролі патентного троля, але в даній ситуації вона просто не могла втратити потенційний заробіток.

Втім, Facebook не збирається здаватися і відмовлятися від частини європейського регіону. Розробники просто перероблять додатки. Представник соцмережі заявив: “Ми плануємо адаптувати наші продукти так, щоб ми могли продовжувати надавати їх у Німеччині”.

Не пропустіть