WhatsApp буде обмінюватися даними з Facebook

Месенджер представив нову політику конфіденційності.

Платформа для обміну повідомленнями WhatsApp оновила свою політику конфіденційності. Всі користувачі отримали повідомлення про те, що тепер сервіс буде ділитися даними користувачів з іншими компаніями Facebook. Ця заява різко контрастує з тим, що компанія обіцяла ще в 2014 році після того, як її придбала компанія Facebook: тоді WhatsApp запевнив, що його мета — знати «якомога менше».

З новими угодами користувачі повинні погодитися до 8 лютого 2021 року. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані належали материнській компанії, вам доведеться видалити додаток і припинити використання служби.

Ось інформація, яку WhatsApp буде передавати Facebook: дані про місцезнаходження, IP-адреси, модель телефону, ОС, рівень заряду акумулятора, потужність сигналу, браузер, інтернет-провайдера, мову, часовий пояс і навіть IMEI.

Також наголошується, що сервіс може збирати інформацію про те, як ви обмінюєтеся повідомленнями, які групи ви відвідуєте, коли в останній раз ви були в мережі і тд.

У WhatsApp навіть з’явився окремий розділ під назвою «Дані про транзакції і платежі», в якому говориться, що платформа буде обробляти додаткову інформацію навіть про платежі, що здійснюються через додаток. Компанія стверджує, що це зроблено для аналітичних цілей.

Політика конфіденційності поширюється у всьому світі, однак користувачі, що знаходяться в Європейському Союзі, не передаватимуть свої дані третім особам завдяки жорсткості законодавства про конфіденційність.

Джерело gsmarena
Не пропустіть