UPG_price_d+m

Вже з 17 листопада: Київстар попередив своїх абонентів про зміни

Контрактним абонентам найбільшого мобільного оператора Київстар з четверга, 17 листопада стане доступна нова послуга. Інформація розміщена на сайті компанії. Йдеться про послугу Мої знижки, яка буде доступна як чинним, так і новим абонентам на контрактній формі обслуговування.

Вказується, що ця послуга буде надана таким абонентам автоматично. Користувачам надходитиме інформація про надання індивідуальних знижок на товари та послуги від партнерів мобільного оператора Київстар без додаткової плати. Якщо хочете детальніше дізнатися про послугу або як керувати нею, потрібно зателефонувати на номер 466.

До речі, в мобільному додатку Мій Київстар вказується інформація про всі знижки від партнерів. Абоненти можуть скористатися вигідними пропозиціями щодо демократичної ціни. У списку вказані такі компанії, як Uklon, WOG, ДІЛА, Rozetka, Yakaboo, Нова Пошта, Glovo та багато інших. Також у додатку є гра, учасники якої можуть за виконані завдання одержати випадковий подарунок.

Крім цього, можна стежити за своїми витратами, поповнювати номер мобільного телефону, вибирати крім послуг, що входять до тарифного плану, ще й ряд Суперсил. Суперсили можна вибирати на власний розсуд залежно від потреб і змінювати будь-якої миті на інші. При цьому абонент не робить жодних додаткових доплат. Послуга поповнення рахунку в додатку передбачена без зняття комісії при поповненні через Google Pay або Apple Pay.

Крім того, абонент у додатку може стежити за новими тарифними планами. Додаток йому запропонує під’єднати те, що найкраще підходить і таким чином можна отримати потрібний пакет послуг за гарною ціною.

Джерело itechua.com

Не пропустіть