Витік живих зображень розкладачки Samsung Galaxy Z Fold 6 показав її дизайн у порівнянні з Z Fold 5

Витік зображення свідчить про те, що майбутній Samsung Galaxy Z Fold 6 задовольнить давній запит користувачів: ширший екран обкладинки. Зображення, яким поділився надійний інформатор Ice Universe, порівнює Galaxy Z Fold 6 з його попередником, Z Fold 5, і чітко демонструє більш широкий дисплей обкладинки.

Ширший екран повинен значно покращити досвід набору тексту на складному телефоні, роблячи його менш тісним і більш схожим на традиційний смартфон. Це також може допомогти розв’язати проблеми зі співвідношенням сторін, що виникають у деяких додатках та іграх.

Викривач також поділився рендерингом дизайну задньої панелі, порівнявши його з Galaxy Z Fold 5. Як бачите, Z Fold 5 має більш закруглені краї, в той час як Fold 6 має більш суворий дизайн, схожий на останні S-флагмани Samsung. Хоча підказка припускає, що візуалізація не зовсім точна, вона показує очікувані зміни в майбутніх складних смартфонах.

Що стосується специфікацій, очікується, що Galaxy Z Fold 6 буде працювати на новітньому процесорі Snapdragon 8 Gen 3 і матиме трохи більшу батарею. Телефон, ймовірно, збереже ту ж систему камер, що і Z Fold 5, але, можливо, отримає захист від води за стандартом IPX8 і швидку зарядку потужністю 25 Вт.

За чутками, майбутній флагманський складаний смартфон Samsung також матиме титанову рамку та захист екрана зі скла Gorilla Glass Armor, подібно до Galaxy S24 Ultra. Крім того, він може похвалитися щедрими сімома роками оновлень ОС Android та системи безпеки, що ще більше подовжить термін його служби.

Очікується, що Galaxy Z Fold 6 буде офіційно представлений 10 липня 2024 року на наступному заході Samsung Galaxy Unpacked у Парижі.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть