Витік ціни Samsung Galaxy Ring свідчить про те, що далеко не всі зможуть собі його дозволити

Samsung Galaxy Ring, який вперше показали в січні, має бути представлений на ринку 10 липня. Хоча деталі залишаються в таємниці, новий витік інформації, можливо, пролив світло на ціну майбутнього девайсу.

За даними Dealabs, Galaxy Ring може коштувати 449 євро у Франції. У перерахунку це становить приблизно 485 доларів, 380 фунтів стерлінгів та 720 австралійських доларів.

Для порівняння, популярний перстень Oura Ring коштує 299 доларів, а деякі моделі досягають цінових позначок, подібних до витоку інформації про Galaxy Ring. Однак Samsung знадобиться переконливе обґрунтування, щоб виправдати таку ціну, особливо враховуючи, що буде також додаткова послуга передплати, яка може ще більше підвищити вартість.

Витік також підтверджує, що перстень буде доступний у Франції в трьох кольорах – чорному, сріблястому і золотому – і в дев’яти розмірах, від 5-го до 13-го за американським стандартом. Також повідомляється, що розміри будуть прямо пропорційні ємності акумулятора, що означає, що користувачі з більшими пальцями матимуть довший час автономної роботи.

Джерело також стверджує, що Galaxy Ring з’явиться на полицях магазинів у Франції з 19 липня, після його офіційної презентації 10 липня. Незрозуміло, чи означає це дев’ятиденний термін для попередніх замовлень, чи попередні замовлення почнуться 19 липня, але період попередніх замовлень, що розпочнеться 10 липня, здається більш правдоподібним.

Звіт не заглиблюється в деталі моделі підписки, але відомо, що це не новий підхід, оскільки Oura, Fitbit та Apple також пропонують моделі підписки для своїх носіїв.

Такі підписки часто відкривають додаткові функції відстеження здоров’я та детального аналізу. Чи включена вартість підписки в ціну в 449 євро, поки що залишається невідомим.

Samsung планує офіційно представити Galaxy Ring на виставці Unpacked 2024 у Парижі 10 липня, де вона також представить нові складні пристрої. Зацікавлені покупці на окремих ринках вже зараз можуть зарезервувати пристрої Galaxy наступного покоління, щоб мати шанс отримати $50 у кредит Samsung і взяти участь у лотереї з призовим фондом $5 000.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть