Виробництво iPhone в Індії паралізовано: Foxconn та Pegatron призупинили роботу

Екстремальні погодні умови в Індії призвели до призупинення виробництва iPhone на заводах Foxconn та Pegatron, які працюють для компанії Apple. Сильні зливи, спричинені циклоном «Мічаун», призвели до затоплення міста Ченнай, великого центру електроніки та виробництва.

Foxconn, на якому працює близько 35 тис. осіб, поки не прийняв рішення про відновлення виробництва iPhone на своєму заводі.

Зазначимо, що Foxconn активно розширює свою присутність в Індії, інвестуючи в виробничі потужності на півдні країни, відповідно до стратегії Apple щодо диверсифікації виробництва.

У третьому кварталі 2023 року Apple зафіксувала найвищі квартальні постачання з Індії, перевозячи понад 2,5 млн одиниць продукції, згідно з аналізом компанії Counterpoint Research.

Це не перший раз, коли Pegatron вимушена тимчасово припинити виробництво iPhone в Індії. Раніше, у вересні 2023 року, завод був закритий через пожежу. Обидві компанії, разом із всією індустрією, вивчають можливі наслідки та шляхи відновлення виробництва.

Джерело Reuters

Не пропустіть