Виробник електрокарів Nio готує свій флагманський смартфон – розкрито подробиці

Компанія-виробник електрокарів Nio готується до презентації нового флагманського смартфона зі швидкою зарядкою. Очікується, що Nio буде презентувати один смартфон на рік, і кожного разу це буде топовий флагман. Перший смартфон Nio має отримати топовий чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1.

 

Нагадаємо, що Nio вже мала справу з чіпами Qualcomm – її інформаційно-розважальна система для електрокарів працює на Snapdragon 8155, що ідентичний до Snapdragon 855. Компанія також розробила власне програмне забезпечення Nio OS. Компанія Nio націлена на уніфікований досвід для усіх своїх продуктів, тому цілком імовірно, що для смартфонів буде також випущена власна модифікація Android.

Дуже ймовірно, що важливою частиною операційної системи буде ШІ-асистент, який у електрокарах компанії також відіграє значну роль та який останнім часом активно покращують. Перший флагман Nio має підтримувати швидку зарядку потужність 100W завдяки технології Qualcomm Quick Charge. У смартфона має бути двосегментний акумулятор зі загальним об’ємом 4500-4800 мАг, при цьому повна зарядка від нуля до ста відсотків буде займати близько 25 хвилин.

Смартфон має отримати AMOLED-дисплей зі загнутими гранями та роздільною здатністю QuadHD+. У компанії має бути ультразвуковий сканер відбитків пальців та виріз під фронтальну камеру зверху дисплея. Слід зазначити, що цю інформацію у компанії Nio поки офіційно не підтвердили, і на даний момент невідомо, коли саме буде презентований її перший смартфон.

Як стверджують інсайдери, ціна базового варіанта має складати близько 740 доларів, у топовій конфігурації вона буде доходити до 1035 доларів. На даний момент невідомо, які саме варіанти об’ємів пам’яті будуть доступними. Ймовірно, смартфон буде презентований не лише у Китаї, але й у Європі, оскільки зараз компанія розширюється на європейський ринок, відкриваючи шоуруми “Nio House”.

Джерело ArenaEV

Не пропустіть