Випуск Samsung Galaxy Tab S8 відкладено через спалах коронавірусу на заводі

Через нову хвилю пандемії коронавірусу на заводі Samsung південнокорейський гігант відкладе випуск лінійки флагманських планшетів Samsung Galaxy Tab S8.

Імовірно, одинадцять співробітників на заводі Samsung у Сувоні, Південна Корея, захворіли на коронавірус. Цю інформацію надав блогер Super Roader, який раніше працював у Samsung, який повідомив, що ці люди працювали в тій же будівлі, де розробляють та тестують нові пристрої.

Джерело додало, що Samsung тепер вживатиме більш суворих заходів порівняно з попередніми спалахами: 70% співробітників тепер повинні працювати з дому. Варто зазначити, що цей інцидент не вплине на запуск Samsung Galaxy S22, запланований на початок січня.

Super Roader завантажив нове відео, в якому він розповідає про ситуацію, додаючи, що Samsung надає пріоритет своїм смартфонам серії S, а не планшетам. За даними IDC, Samsung змогла продати близько 75 мільйонів смартфонів і всього 8 мільйонів планшетів у першому кварталі 2021 року, тому таке розміщення пріоритетів видається логічним.

Повідомляється, що тільки Galaxy Tab S8 Ultra отримає чубчик, у той час як у Galaxy Tab S8 та Galaxy Tab S8+ його не буде. Samsung Galaxy Tab S8 Ultra отримає 14,6-дюймовий екран, Galaxy Tab S8 буде оснащений 11-дюймовим екраном, а Galaxy Tab S8+ дістанеться 12,4-дюймовий дисплей. Планшети мають бути побудовані на базі нової флагманської платформи Qualcomm Snapdragon.

Джерело Letsgodigital
Не пропустіть