Випущено навушники Anker Soundcore A30i з шумозаглушенням та зарядним кейсом у вигляді помади

Навушники Anker Soundcore A30i з активним шумозаглушенням (ANC) з’явилися у продажу. Нові навушники Anker ANC мають доступну ціну і тепер доступні на Amazon по всьому світу.

Навушники Anker A30i здатні блокувати звук до 46 дБ. Шумозаглушення на пристрої автоматично налаштовується відповідно до виявленого шуму. Навушники Anker A30i мають 6-міліметрові композитні діафрагми, які допомагають забезпечити чистоту і збалансованість аудіовиходу. Навушники мають чотири вбудовані мікрофони, які дозволяють користувачеві легко здійснювати телефонні дзвінки.

Для керування навушниками та налаштування їхньої роботи можна використовувати додаток Soundcore. Додаток Soundcore також пропонує доступ до 3D-ефектів об’ємного звуку та режиму прозорості. Навушники мають три режими шумозаглушення та п’ять рівнів інтенсивності.

Навушники A30i мають невелику вагу – всього 3,7 г кожен. Вони мають ергономічну конструкцію для комфортного використання навіть протягом тривалого часу. Зарядний футляр для навушників має форму помади та компактну конструкцію. Існує три розміри вкладишів від S до L, а також Anker пропонує чотири варіанти кольорів навушників. Доступні чорний, білий, синій та рожевий кольори.

Anker A30i сумісні з Bluetooth 5.4, і навушники можна підключати окремо. Навушники забезпечують до 7 годин відтворення на одному заряді у звичайному режимі. Відповідний час роботи з активною функцією ANC становить близько 5 годин. Зарядний чохол забезпечує додаткові 17 і 13 годин у звичайному режимі та режимі ANC відповідно.

Ціна шумозаглушуючих навушників Anker A30i становить $49.99 або еквівалентну суму на декількох ринках, включаючи США, Канаду, Великобританію та Австралію. Згодом Anker A30i також з’являться в Європі.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть