UPG_price_d+m

Вийшли watchOS 5 і tvOS 12. Що нового?

Разом з фінальною версією iOS 12 компанія Apple випустила релізний watchOS 5 і tvOS 12. Всі оновлення можуть бути завантажені і встановлені прямо зараз.

Апдейт watchOS 5 потрібно завантажувати по Wi-Fi за допомогою iPhone, з яким пов’язані наші дні: під час поновлення Apple Watch повинні бути заряджені як мінімум на 50%, а на iPhone встановлена iOS 12. Щоб встановити tvOS 12, потрібно зайти в «Налаштування»→«Основні»→«Оновлення ПЗ».

У п’ятій версії системи для Apple Watch з’явився режим рації, нові види тренувань, автоматичне розпізнавання занять, просунуті функції для бігу, змагання в «активність», циферблат Siri, розширені повідомлення і «Підкасти». Для Apple Watch Series 4 пізніше в цьому році в системі з’явиться функція ЕКГ, але вона буде працювати тільки в США.

tvOS 12 додає ТВ-приставок оновлений інтерфейс, підтримку об’ємного звуку Dolby Atmos, а також можливість авторизації в сторонніх додатках з аккаунтом Apple без введення пароля. Крім того, з’явилися нові заставки з денними і нічними фотографіями Землі, знятими космонавтами з Міжнародної космічної станції.


Не пропустіть