Вийшла macOS 10.15.2 beta 4 для розробників

Рекомендується не встановлювати її на «критично важливі» пристрої

Апдейт доступний розробникам, що зареєстровані в Apple Developer Program, а також будь-яким іншим користувачам, які додали на пристрій спеціальний профіль конфігурації.

У нотатках розробника Apple до другої і третьої бета-версій зазначається, що головна зміна оновлення — це виправлення певних мережевих проблем. Apple додала ключові домени вищого рівня .dev і .app до реалізації системи HTTP Strict Transport Security — це допоможе досягти безпечного перегляду в Інтернеті.

У першій бета-версії, яка була випущена 7 листопада, було більше оновлень, у тому числі додаткова підтримка eGPU і виправлення помилок Apple Pay.

Скачати оновлення можна в меню Apple: необхідно відкрити «Оновлення ПЗ» у системних налаштуваннях. Проте AppleInsider і команда Apple наполегливо рекомендують користувачам не встановлювати бета-версії на «критично важливі» пристрої, оскільки існує можливість втратити дані, наприклад. Натомість тестувальники повинні встановлювати бета-версії на «другорядні» пристрої й переконатися, що перед оновленням досить резервних копій важливих даних.


Джерело AppleInsider

Не пропустіть