Вперше у світі: телефон Moto S50 Neo отримає 4 роки гарантії

Lenovo представить кілька нових телефонів Motorola на конференції, присвяченій запуску нових продуктів у Китаї 25 червня. Бренд вже підтвердив, що представить Razr 50, Razr 50 Ultra та Moto S50 Neo. У наступному повідомленні компанія підтвердила, що на S50 Neo буде надана 4-річна гарантія.

Примітно, що Moto S50 Neo стане першим у світі смартфоном з 4-річною гарантією. Згідно з дрібним шрифтом на рекламному плакаті, ця гарантія включає стандартну 1-річну гарантію та безплатну 3-річну розширену гарантію.

Раніше деякі моделі від Xiaomi, OnePlus, Lenovo та інших виробників пропонували 2-річну гарантію, а Meizu 20 та 21 серії надавали 3-річну гарантію під час спеціальних акцій. Однак Motorola S50 Neo встановлює новий галузевий стандарт з 4-річною гарантією.

Конкретні деталі про те, як скористатися розширеною гарантією на Moto S50 Neo, компанія ще не розголошує. Ця розширена гарантія має на меті зменшити занепокоєння споживачів, розв’язуючи будь-які проблеми протягом 4-річного періоду, забезпечуючи тим самим безтурботність користувачів. Згідно з повідомленнями, на світовому ринку відбудеться ребрендинг S50 Neo як Moto G85 5G. Малоймовірно, що G85 надійде з 4-річною гарантією.

Згідно з повідомленнями, Moto S50 Neo оснащений 6,6-дюймовим OLED-екраном із загнутими краями, який пропонує роздільну здатність FHD+ і частоту оновлення 120 Гц, а також сканером відбитків пальців під дисплеєм. Ймовірно, він буде оснащений новим чипсетом Snapdragon середнього класу та акумулятором ємністю 5000 мАг у тонкому корпусі товщиною 7,59 мм.

Пристрій буде оснащений іншими функціями, такими як швидка зарядка потужністю 33 Вт, 50-мегапіксельна подвійна задня камера, 32-мегапіксельна фронтальна камера та Android 14. Він буде доступний у чорному, зеленому та синьому кольорах.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть