Volvo Cars не використовуватиме шкіру в електроавтомобілях

Компанія Volvo Cars повідомила, що відмовляється від використання від шкіри в обробці всіх повністю електричних автомобілів, починаючи з моделі C40 Recharge. Виробник пояснює це рішення тим, що він дотримується «етичних принципів захисту тварин».

Варто нагадати, що до 2030 року компанія планує пропонувати тільки повністю електричні автомобілі, тобто вона повністю відмовиться від використання шкіри в обробці машин.

Щоб відмовитися від використання шкіри, Volvo Cars «активно працює» над пошуком джерел високоякісних і екологічно безпечних матеріалів, які в даний час використовуються в автомобільній промисловості.

Компанія прагне до того, щоб до 2025 року 25% матеріалів в нових автомобілях Volvo складалися з вторсировини і матеріалів на біологічній основі.

Прагнення компанії до відмови від шкіри в інтер’єрах також викликано побоюваннями з приводу негативного впливу тваринництва на навколишнє середовище, включаючи вирубку лісів. За наявними оцінками, на тваринництво припадає близько 14% світових викидів парникових газів в результаті діяльності людини, при цьому більша частина припадає на розведення великої рогатої худоби.

Замість шкіряної обробки салону Volvo Cars запропонує своїм клієнтам такі альтернативи, як високоякісні екологічно чисті матеріали з біологічних і перероблених джерел.

Наприклад, Nordico, новий матеріал для інтер’єру, створений Volvo Cars, буде складатися з «текстилю, зробленого з переробленого матеріалу, такого як пластикові пляшки, біоматеріалів з екологічно чистих лісів Швеції і Фінляндії, а також перероблених винних пробок». Цей матеріал дебютує в наступному поколінні моделей Volvo.

Джерело Мedia.volvocars
Не пропустіть