Volkswagen показала концепт електромобіля, який вийде в 2021 році

Компанія Volkswagen продемонструвала перші зображення нового ID. Концепт отримав назву Space Vizzion, його планують представити на автосалоні в Лос-Анджелесі через два тижні.

На відміну від більшості концептів електрифікованих автомобілів, сімейство VW ID грає важливу роль, оскільки вони виступають в якості основи для електромобілів серійного виробництва.

До сьогоднішнього дня в модельному ряду був представлений тільки електрифікований хетчбек ID.3. Його виробництво вже запущено, німецький автовиробник планує перші поставки в наступному році. Вони будуть орієнтовані на європейський ринок, де більш строгі вимоги до викидів вступають в силу, починаючи з 2020 року.

«ID. SPACE VIZZION – це універсал завтрашнього для, який поєднує в собі аеродинамічні характеристики з місткістю позашляховика. Візуальний стиль SPACE VIZZION слід дизайну сімейства ID, але не дивлячись на це має незалежний і прогресивний характер», – Volkswagen.

На даний момент нічого не відомо про технічні характеристики електрокара, крім його запасу ходу, який становить до 590 кілометрів.

«Модельний ряд ID показав, що електромобілі можливі в будь-якої категорії. З ID. SPACE VIZZION ми створюємо новий, повністю електричний сегмент», – глава Volkswagen Design Клаус Бішофф.

Пізніше німецький виробник заявив, що планує вивести робочу версію ID. SPACE VIZZION на ринок в кінці 2021 року. Модель дебютує в різних версіях для США, Європи і Китаю.

Джерело Electrek
Не пропустіть