UPG_price_d+m

Власники PlayStation 5 можуть отримати до 6 місяців безкоштовного доступу Apple Music

Apple та Sony об’єдналися, щоб запропонувати власникам PlayStation 5 нову пропозицію: до шести місяців безкоштовної підписки на Apple Music.

Якщо у вас є PlayStation 5, нові клієнти можуть отримати шість безкоштовних місяців Apple Music, а постійні користувачі можуть отримати до п’яти місяців безкоштовно. З повними умовами акції можна ознайомитися тут.

Щоб скористатися пропозицією, завантажте та запустіть додаток Apple Music на PlayStation 5. Увійдіть у систему за допомогою Apple ID, і на екрані з’явиться пропозиція про безкоштовні місяці, яку ви маєте прийняти.

Пропозиція стартувала вчора та закінчується через рік, 15 листопада 2024 року. Скористатися пропозицією можна лише на самій консолі PlayStation 5, але після цього ви зможете користуватися сервісом Apple Music на будь-якому сумісному пристрої.

Використовуючи мультимедійні функції операційної системи PlayStation, власники PlayStation 5 можуть грати під час потокової передачі з Apple Music у фоновому режимі. Щоб запустити відтворення фонової музики, натисніть кнопку PS на контролері та відкрийте панель “Музика”. Система навіть запропонує плейлисти, які відповідають поточній грі.

(Якщо ця пропозиція здається вам знайомою, це тому, що раніше Apple вже проводила подібну акцію для Apple TV+ на PlayStation. Однак для Apple Music це відбувається вперше).

Джерело 9to5mac

Не пропустіть