Власники iPhone 11 скаржаться на брак основної камери (Фото)

Цієї осені ми часто чуємо негативні відгуки про роботу «яблучних» продуктів. Спочатку це була операційна система, зараз же – нові смартфони, причому, на чолі з флагманом – iPhone 11 Pro.

Всьому виною камера, за допомогою якої користувачі отримують відмінної якості знімки. Але на цей раз, хоч знімки і відмінної якості, на них присутні артефакти, а вірніше те, що не повинно бути присутнім.

Наприклад, світяться об’єкти, що нагадують НЛО або «душі людей». Зараз в інтернеті можна знайти велику кількість таких прикладів. Причому люди не знають, як виправити цю ситуацію.

У чому ж причина? Отримати такі знімки можна, якщо користуватися спеціальним фільтром. При фотографуванні, особливо проти світла або в темний час доби, світло відбивається від об’єкта і на знімку виникають химерні фігури.

Причина поки невідома (для смартфона), але за аналогією зі звичайним фотоапаратом, уникнути появи таких артефактів допомагає зняття фільтра з об’єктива. Але зі смартфоном такий номер не пройде, та й представники Apple поки мовчать. Нам залишається тільки чекати, коли купертіновцІ вирішать цю проблему.

Не пропустіть