Vivo V20 SE мають презентувати 24 вересня

Компанія Vivo повинна презентувати модель V20 SE же 24 вересня у Малайзії. Цей смартфон повинен стати частиною нового модельного ряду V20, де також мають бути моделі V20 та V20 Pro. На офіційному сайті компанії немає деталей про майбутній смартфон, але вже відомо, що він отримає середьобюджетні характеристики. Завдяки опублікованим рекламним матеріалам ми знаємо, що у смартфона буде нічний режим та швидка зарядка потужністю 33W.

Стало відомо, що смартфон отримає основну камеру з головним модулем 64 МП, фронтальну камеру на 44 МП та швидку зарядку потужністю 33W. Він буде оснащений дисплеєм з краплеподібним вирізом, дизайн буде нагадувати Vivo X50. Смартфон буде оснащений чіпсетом Qualcomm Snapdragon 665, в парі з яким буде 8 ГБ оперативної пам’яті.

За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4000 мАг, внутрішньої пам’яті буде 128 ГБ. Смартфон працюватиме на операційній системі Android 10 з фірмовою оболонкою компанії Vivo. Решта деталей стануть відомими вже ближче до офіційної презентації смартфона.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть