Vivo представить перші бездротові навушники

Подробиць поки немає, новинку покажуть на заході, присвяченому презентації флагманського смартфона Vivo NEX 3

Менше двох тижнів залишилося до головного для Vivo події в цьому році. 16 вересня китайська компанія анонсує флагманський смартфон NEX 3. Одночасно з ним будуть представлені повністю бездротові навушники (TWS).

Як виявилося, в арсеналі компанії поки ще немає таких продуктів. На поточний момент Vivo випустила на рідному ринку кілька моделей дротових і Bluetooth-навушників, проте вони менш популярні, ніж аналогічна продукція родинного бренду OPPO.

Про технічні характеристики майбутньої новинки нічого не відомо, тому тут взагалі неясно, що можна чекати від китайців. Ніякої корисної інформації не містить і рекламне зображення, опубліковане виробником в соцмережах.

Сподіваємося, найближчим часом Vivo надасть більше інформації, наприклад, в переддень анонсу.

Тим часом OPPO днями випустила нові внутрішньоканальні навушники з шумопоглинанням під назвою OPPO Enco Q1. Правда, вони не зовсім бездротові, а з обідком на шию.

Зараз Vivo готується до презентації смартфона NEX 3.  Апарат отримає флагманський чіпсет Snapdragon 855 Plus, підтримку стільникових мереж п’ятого покоління і дисплей зі скругленнями з боків – так званий «екран-водоспад» (привіт, Galaxy S6 Edge).

Остання особливість, можливо, стане новим трендом серед китайських виробників. Прототип такого смартфона з Waterfall Screen не так давно показала компанія OPPO.


Не пропустіть