Vivo готує компактний флагманський смартфон X90 Mini

Вже наступного тижня компанія Asus презентує дуже компактний флагман Asus Zenfone 9, що має отримати компактний дисплей з діагоналлю 5.9 дюйма. Він має стати найбільш компактним смартфоном з чіпсетом Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1. Зараз стало відомо, що компанія Vivo також готує продуктивний компактний смартфон – ним стане Vivo X90 Mini, що отримає чіпсет MediaTek Dimensity 8200.

Інсайдери стверджують, що новий компактний смартфон Vivo має отримати 5.88-дюймовий дисплей з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. Варто зазначити, що платформа MediaTek Dimensity 8200 поки не презентована, і, скоріш за все, буде презентована вже до кінця цього року, тому, скоріш за все, новий Vivo X90 Mini варто чекати десь через півроку.

Смартфон має отримати основну камеру з головним сенсором 50 МП, ультрашироким 16 МП та телефото 10 МП. Варто зазначити, що до презентації смартфона ще досить багато часу, тому слід дочекатись офіційної інформації щодо характеристик та дизайну Vivo X90 Mini.


Джерело Twitter

Не пропустіть