Vivaldi створить революцію в браузингу

Альтернативний браузер Vivaldi продовжує набирати популярність. Тому його команда оголосила про випуск оновлення  Vivaldi 4.0 з безліччю нових функцій. 

Зокрема, Vivaldi отримав вбудований перекладач для мобільної і десктопної версій. Якщо мова сторінки відрізняється від встановленої в браузері за замовчуванням, то в адресному рядку з’явиться відповідний значок, а під ним – спливаюче вікно з пропозицією перевести сторінку. Для цього використовується двигун перекладів Lingvanex.

В налаштуваннях можна відключити автоматичну пропозицію перекладу. Також в десктопному варіанті Vivaldi з’явився клієнт електронної пошти з досить широкою функціональністю і підтримкою різних поштових сервісів.

Ще одне нововведення – агрегатор стрічок новин в форматі RSS, виконаний в подібному з поштовим клієнтом дизайні. При цьому підписуватися можна не тільки на новини, а й на подкасти, і навіть на відео канали YouTube.

Ще один коvпонент Vivaldi 4.0 – календар, який можна використовувати локально або підключити до популярних онлайн-сервісів. Користувач може запрошувати на заходи інших учасників, а також приймати чужі запрошення, управляти завданнями і так далі.

Оновлений Vivaldi 4.0 доступний для Windows, macOS, Linux і Android. Оскільки функцій в браузері стає досить багато, розробники вирішили надати користувачам вибір. Тепер при першому запуску браузера буде виводитися вікно вітання з трьома наборами функцій, доступних за умовчанням безпосередньо з інтерфейсу програми – мінімальний набір функцій, класичний або максимальний. Кожну з прихованих функцій можна буде згодом активувати вручну.

Розробкою Vivaldi займається засновник Opera Software Йон фон Течнер (Jon von Tetzchner), і браузер розглядається як спадкоємець старих версій Opera.

Джерело Vivaldi

Не пропустіть