Віце-президент Xiaomi натякає на анонс недорогого флагмана

Так, мова про Redmi K30

Історія анонса Redmi K30 складна і терниста. З одного боку, смартфон вже анонсований – його показали ще близько місяця тому, розповівши, що фронтальна камера буде подвійною, а сховається вона в акуратному вирізі в дисплеї. Але незважаючи на це, Xiaomi, очевидно, все ж хоче провести повномасштабний захід, на якому і продемонструє свою новинку. І судячи з усього, станеться це дуже і дуже скоро.

Віце-президент Xiaomi Лу Вейбінг знову взявся за старе – він почав дражнити інтернет-громадськість швидким анонсом нового флагмана Redmi. За його словами, він буквально сьогодні почав користуватися новим смартфоном компанії, тим самим підтверджуючи анонс пристрою найближчим часом. Навряд чи глава Redmi став би розповідати подібні факти про якусь маловажливу розробку власної компанії, отже цілком логічно очікувати, що мова йде про Redmi K30.

Також варто відзначити, що судячи з наявної інформації, анонс пристрою відбудеться вже 24 листопада. Правда тут є одне “але” – так як пристрій буде працювати на базі нового процесора від MediaTek з підтримкою 5G-мереж, чекати виходу нового флагмана Redmi раніше початку 2020 явно не варто.

Джерело Weibo

Не пропустіть