Відомий стрімер WoW видалив в прямому ефірі усіх своїх героїв

За останні кілька років Blizzard стрімко втратила свою популярність, а після нового скандалу, пов’язаного з жахливою внутрішньою культурою в стінах студії, від ігор компанії відмовляються навіть віддані шанувальники. Наприклад, стрімер World of Warcraft з ніком imQuazii, завершив свій 10-річний стаж в MMO.

Стрімер imQuazii не найбільший гравець на майданчику Twitch, однак у нього є солідне віддане ком’юніті. А ще цей геймер примітний тим, що віддано грав в World of Warcraft протягом останніх 10 років: у нього навіть є персональний сайт, який переважно присвячений цій грі. В рамках останньої трансляції стрімер вирішив попрощатися зі своїм захопленням назавжди.

Спершу він сформулював всі позитивні і негативні сторони останніх двох актуальних патчів Battle for Azeroth і Shadowlands. Позитиву набралося всього на три рядки, тоді як негативу виявилося незрівнянно більше. Потім imQuazii вирішив поставити крапку в своїх відносинах з грою і в прямому ефірі видалив всіх високорівневих героїв, які були його віртуальними аватарами протягом останніх 10 років.

Чим тепер займеться imQuazii – невідомо. Можливо, вирушить підкорювати Final Fantasy XIV за прикладом Asmongold, найбільшого стрімера World of Warcraft, який раніше також вирішив зав’язати зі своїм давнім захопленням.

Джерело Тwitch
Не пропустіть