Відомий інсайдер розкрив основні характеристики OnePlus Ace 3V: 1.5K-дисплей, Snapdragon 7 Gen 3 та багато іншого

Минулого року OnePlus випустила три смартфони під брендом Ace в Китаї. Ace 2 дебютував у лютому, за ним у березні вийшов Ace 2V, а в другій половині року з’явився Ace 2 Pro. Компанія, ймовірно, дотримуватиметься тієї ж стратегії випуску серії Ace 3 цього року. Бренд вже випустив OnePlus Ace 3 на базі Snapdragon 8 Gen 2 на початку цього місяця в Китаї. Очікується, що в майбутньому бренд випустить Ace 3V і Ace 3 Pro, ймовірно, в першій і другій половині року відповідно. Новий витік, що з’явився на Weibo, розкрив ключові характеристики Ace 3V.

За словами китайського джерела, OnePlus Ace 3V буде оснащений OLED-екраном з роздільною здатністю 1,5K і частотою оновлення 120 Гц. Під капотом пристрою буде встановлений чіп Snapdragon 7 Gen 3.

Він живитиметься від акумулятора ємністю 5500 мАг і підтримуватиме зарядку потужністю 100 Вт. Крім того, пристрій буде оснащений пластиковою рамкою та скляною задньою панеллю. Існує ймовірність, що будуть представлені варіанти з плоским і зігнутим екраном.

У витоку немає інформації про камеру, накопичувач або оперативну пам’ять Ace 3V. Тому бажано дочекатися подальших повідомлень, щоб дізнатися ці деталі.

Минулого року Ace 2V залишався ексклюзивом китайського ринку, але був ребрендований в OnePlus Nord 3 у всьому світі. Отже, цілком ймовірно, що Ace 3V може бути перепакований як OnePlus Nord 4 або Nord 5 на світовому ринку.

Джерело Weibo

Не пропустіть