Відомий аналітик розкрив, для чого в iOS 18 використовуватиметься ШІ

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, Apple готується представити функцію автоматичного підсумовування сповіщень в рамках серії нових функцій штучного інтелекту в iOS 18.

В останньому випуску свого інформаційного бюлетеня «Power On» Гурман надав більш детальну інформацію про те, чого очікувати від першого великого кроку Apple в області генеративного ШІ на майбутній Всесвітній конференції для розробників:

В рамках змін компанія покращить голосові можливості Siri, зробивши її більш розмовною, і додасть функції, які допоможуть користувачам у повсякденному житті – підхід, який вона називає «проактивним інтелектом».

Це охоплює такі послуги, як автоматичне підсумовування повідомлень з вашого iPhone, надання короткого огляду новинних статей та транскрибування голосових нотаток, а також покращення існуючих функцій, які автоматично заповнюють календар та пропонують додатки. Також будуть деякі покращення для фотографій у вигляді редагування на основі ШІ, але жодна з цих функцій не вразить людей, які використовували ШІ в додатках Adobe Inc. протягом останніх кількох місяців.

Гурман додав, що хоча Apple в основному покладатиметься на обробку даних на пристроях для підтримки своїх функцій штучного інтелекту, вона також надаватиме їх через хмару в центрах обробки даних, які містять висококласні кремнієві чіпи Apple, розроблені для комп’ютерів Mac. Він також зазначив, що чат-бот, подібний до ChatGPT, буде помітно відсутній у майбутніх функціях штучного інтелекту Apple. Кажуть, що керівники Apple визнали, що вони «грають у наздоганяючу гру» всередині компанії.

Очікується, що перший крок Apple у напрямку ШІ буде зроблено в рамках попереднього перегляду оновлень програмного забезпечення наступного покоління на конференції WWDC, яка розпочнеться 10 червня.

Джерело MacRumors

Не пропустіть