Браслет дорожчає: стала відома ціна Xiaomi Band 7 напередодні глобального релізу

Xiaomi Band 7 можна назвати мінорним оновленням браслета, але є зміни, які вплинули на його ціну

Минулого місяця Xiaomi випустила фітнес-браслет Band 7 на внутрішньому ринку, а вже зовсім скоро пристрій має з’явитися і в інших країнах. Але поки компанія офіційно ще не представила своєї новинки на міжнародному ринку, в мережі вже з’явилася інформація про те, скільки Band 7 буде коштувати в Європі.

За даними аналітика SnoopyTech, вартість Xiaomi Band 7 становитиме в діапазоні від 50 до 60 євро. Це трохи дорожче, ніж попередня модель, яка дебютувала на міжнародному ринку за ціною 46 євро. Виробник поступово піднімає вартість свого браслета з випуском нового покоління пристрою. Хоча, ймовірно, це є обґрунтовано певними поліпшеннями.

Новий Mi Band візуально практично не відрізняється від попередника, але має деякі апаратні і функціональні зміни. Він отримав збільшений екран, а також функцію Always-On Display, що дозволяє постійно відображати час та іншу інформацію на заблокованому екрані. Також було покращено роботу датчика вимірювання рівня кисню в крові. Тепер моніторинг відбувається постійно, і у разі низького показника користувач отримує попередження. В іншому суттєвих змін від Mi Band 6 немає. Що стосується міжнародної версії Band 7, то вона, найімовірніше, теж чимось відрізнятиметься від китайського варіанту.