Відбувся глобальний дебют ігрового монітора MSI MAG 27″ QD-OLED з вражаючими характеристиками

Новий ігровий монітор MSI MPG271QRX QD-OLED вже доступний для попереднього замовлення. Він забезпечує високу швидкість роботи з частотою оновлення 360 Гц і роздільною здатністю 1440p на 27-дюймовому екрані. Створений на основі новітньої технології QD-OLED-панелей Samsung 3-го покоління, монітор обіцяє чітке зображення та точні кольори, що підійде як для завзятих геймерів, так і для професіоналів.

Монітор може похвалитися швидким часом відгуку 0,03 мс і функцією HDR, пропонуючи справжні чорні кольори та високу контрастність для захопливого ігрового досвіду. Хоча пікова яскравість для HDR-контенту не вказана, він сертифікований VESA DisplayHDR 400 True Black.

Щоб запобігти поширеній проблемі вигорання OLED-дисплеїв, MSI представила графенову плівку зі спеціальним радіатором для управління теплом і продовження терміну служби монітора. Додаткові функції включають “захист кордонів” для зменшення ризику затримки зображення та “виявлення панелі завдань” для запобігання вигоряння від статичних елементів екрана.

Можливості підключення включають DisplayPort 1.4, HDMI 2.1, USB Type-C та інші, забезпечуючи сумісність з широким спектром пристроїв. Порти HDMI 2.1 підтримують розширені функції, такі як 4K при 120 Гц, VRR і ALLM, а монітор також пропонує функцію KVM для керування кількома пристроями за допомогою одного набору периферійних пристроїв.

У США ціна MPG271QRX QD-OLED становить $799,99, але у Великобританії та Єврозоні вона вища – 999,99 фунтів стерлінгів та 999,99 євро відповідно. Монітор незабаром почне поставлятися в США, а реліз у Великобританії запланований на 23 квітня.

До речі, 32-дюймовий варіант QD-OLED монітора MSI також доступний для попереднього замовлення в США та Європі. Він має роздільну здатність 4K та частоту оновлення 240 Гц.

Джерело TFTCentral

Не пропустіть