Viber запускає нову важливу функцію

Viber оголосила про запуск функції надсилання файлів між бізнесами та користувачами додатку

Viber оголошує про запуск нової опції File Sharing (надсилання файлів), яка дозволяє корпоративним клієнтам і користувачам Viber обмінюватися різними типами документів безпосередньо в додатку.

Rakuten Viber, провідний месенджер в Україні, запускає нову функцію – File Sharing. З її допомогою компанії, які використовують бізнес-повідомлення Viber для взаємодії зі своїми потенційними та чинними клієнтами, зможуть обмінюватися різними типами документів в рамках додатку. Чеки на покупку й оплату товарів і послуг, виписки з банківських рахунків, гарантійні документи та багато іншого – все це бренди зможуть відправляти своїм клієнтам в месенджері, без необхідності використовувати інший додаток і додатково запитувати про електронну пошту.

Функція File Sharing також доступна і користувачам Viber в спілкуванні з компаніями через двосторонні бізнес-повідомлення. Наприклад, в разі виникнення питань щодо використання або встановлення придбаного товару, покупець може звернутися до продавця, прикріпивши необхідні фото, відео або файл з інструкцією для допомоги у розв’язанні питання. Таким чином вся комунікація клієнтів і бізнесу разом з необхідними документами знаходиться в одному зручному каналі спілкування.

File Sharing підтримує передачу як найбільш часто використовуваних типів документів (.doc, .docx, .pdf, .xls, .xslx), так і спеціалізованих текстових і графічних файлів (.txt, .rtf, .dot, .dotx, .odt, odf, .fodt, .info, .xps, .pdax, .eps). Єдине обмеження в розмірі документа – він не повинен перевищувати 25 МВ. Всі документи, якими діляться компанії й користувачі, захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням – у Viber немає доступу до інформації, що передається в повідомленнях і файлах.

Не пропустіть