Viber допрацював популярну функцію

Viber відзначив зростання популярності деяких своїх сервісів, серед яких одним з найбільш використовуваних стали відеодзвінки. Популярність функції пояснюється тим, що багато користувачів, вимушено перейшли на дистанційний формат, стали більше користуватися сервісами для віддаленого спілкування.

Мессенджер завжди прагнув відповідати запитам користувачів, а тому зараз, в епоху нової норми, планує розширити можливості однієї зі своїх найбільш затребуваних функцій. На сьогоднішній момент в Viber в групових відеодзвінках можуть брати участь 20 осіб, а в найближчому майбутньому це число збільшиться до 30. Кількість було обрано не випадково: 30 – це середня чисельність класу в освітній установі і оптимальний розмір для бізнес-команди.

Для того щоб почати груповий відеодзвінок, користувачеві потрібно виконати три кроки:

  • натиснути на значок відео в правому верхньому куті екрану будь-якого групового чату;
  • вибрати контакти для підключення до дзвінка;
  • натиснути на кнопку виклику.

Якщо дзвінок вже розпочато і потрібно запросити нового користувача, досить натиснути кнопку «Додати» і вибрати потрібний контакт.

«Ми дуже раді, що групові відеодзвінки в Viber користуються високою популярністю серед користувачів. Viber прагне до того, щоб додаток було зручно користувачам, і вони могли вчитися, спілкуватися з колегами по роботі і залишатися на зв’язку з близькими, друзями, навіть перебуваючи в різних частинах світу», – зазначила Анна Мигаль , старший директор з розвитку бізнесу Rakuten Viber .

Раніше в групових відеодзвінках Viber вже з’явилася можливість бачити всіх учасників дзвінка на одному екрані, а при бажанні сфокусуватися на комусь одному. Групові відеодзвінки абсолютно безкоштовні і не обмежені за часом.

Групові відеодзвінки на 30 осіб в найближчому будуть доступні всім користувачам мобільного та ПК-версій Viber.

Не пропустіть