Верифікаційна “галочка” у Twitter буде доступною за щомісячною підпискою – ціна досить висока

Ілон Маск активно реформує Twitter після покупки соціальної мережі – він вже звільнив попереднє керівництво та постійно вносить зміни до правил. Зараз він вимагає введення щомісячної підписки за верифікацію. Так, нова підписка буде коштувати 20 доларів та буде передбачати не лише введення додаткового функціоналу, але й верифікацію облікового запису.

Зараз стверджується, що вже верифіковані користувачі будуть мати 90 днів для оформлення підписки – у іншому випадку вони втратять верифікацію та “галочку” у профілі, яка її підтверджує. Співробітники, які працюють над цим функціоналом, мають завершити його розробку до 7 листопада, або будуть звільнені. Крім цього, йде активна робота над загальною перевіркою облікових записів (раніше Маск стверджував, що що хоче очистити Twitter від ботів після покупки).

Нагадаємо, що одразу після покупки Twitter у компанію були запрошені інженери компанії Tesla, що будуть виступати в ролі радників. Плануються масові звільнення менеджерів середньої ланки та інженерів, які останнім часом неактивно вносили зміни у код сервісу. Скорочення мають розпочатися цього тижня – вже формуються списки працівників, які будуть звільнені.

Джерело The Verge

Не пропустіть