Великий екран та NFC лише за 40 доларів: Huawei представила Band 7

Доступний пристрій з великим екраном пропонує майже сотню спортивних режимів та всі необхідні датчики

28 квітня, китайська компанія Huawei офіційно представила свій новітній фітнес-браслет Band 7, який зовні помітно відрізняється від попередника і є найлегшим пристроєм в арсеналі виробника. При товщині корпусу 9,99 мм трекер важить всього 16 грам, надаючи потенційному покупцеві широкий набір можливостей у плані відстеження фізичної активності та показників життєдіяльності організму.

Втім, варто одразу уточнити, що жодних неймовірних функцій, яких немає у конкурентів, цей браслет не надає.

Наприклад, Band 7 вміє відстежувати зміни частоти серцевих скорочень, і навіть рівень насичення крові киснем. Ще є фірмова технологія Huawei під назвою TruSleep 2.0, яка вміє аналізувати активність користувача під час сну, надаючи детальну інформацію про його якість.

Додатково є моніторинг рівня стресу користувача, а для фанатів спорту додали цілих 96 спортивних режимів (кроки та калорії також підраховуються). Це дозволить більш точно стежити за своєю активністю та калоріями, які спалюються у процесі пробіжки або тренування.

Головною фішкою нового спортивного браслета компанія вважає AMOLED-екран прямокутної форми з діагоналлю 1,47 дюйма. Він дійсно став трохи більшим у порівнянні з Band 6, але насправді це буде помітно лише при прямому порівнянні двох гаджетів.

А ще новинка продається в чотирьох кольорах, може похвалитися NFC, 14 дібами автономної роботи і відносно низькою ціною – базова версія пристрою (без NFC) продається за 40 доларів. Тим, хто хоче розплачуватись своїм гаджетом замість карти, доведеться заплатити за версію з NFC 47 доларів.Не пропустіть