Великий акумулятор і вражаюча автономність: iPhone 16 Pro Max поб’є зразу два власних рекорди

iPhone 16 Pro Max матиме найбільший час автономної роботи серед усіх продуктів бренду. Про це повідомив відомий інсайдер Naver, з посиланням на власні джерела у ланцюжку постачання.

Він також заявляє, що діагональ смартфона збільшиться з 6,1 до 6,3 дюйма. Можливості оптичного зуму покращаться – у iPhone 16 Pro з’явиться телеоб’єктив з 5-кратним зумом, який є на iPhone 15 Pro Max.

Крім того, iPhone 16 Pro Max матиме більшу батарею і буде мати найдовший час автономної роботи в історії iPhone. iPhone 15 Pro Max наразі заявляє про 29 годин автономної роботи, тому iPhone 16 Pro Max стане першим в історії, який матиме понад 30 годин автономної роботи.

Раніше повідомлялося, що iPhone 16 Pro Max матиме акумулятор на 5% більшої ємності, ніж попередня модель. Інсайдер yeux1122 додав, що моделі iPhone 16 Pro/Pro Max, як і раніше, будуть оснащуватися 8 ГБ пам’яті і що Apple, схоже, поліпшила процес виробництва титанового корпусу пристрою, знизивши при цьому витрати. Очікується, що лінійка iPhone 16 буде анонсована восени.

Джерело MacRumors

Не пропустіть