Вчені закликали завжди виключати wi-fi роутер вночі

Технологія бездротового інтернету значно спростила наше життя. Немає потреби бути прив’язаним до одного місця або до довжини кабелю інтернету. Людина вже не уявляє, як це відмовитися від такої зручності, бути постійно на зв’язку. Незважаючи на це, ніхто не підозрює скільки небезпеки може таїти в собі цілодобове покриття wi-fi на організм людини.

Справа в тому, що випромінювання радіації від wi-fi не так велика, щоб непоправний вплив на здоров’я був помічений відразу. Потрібен деякий час.

Для того, щоб виявити, чим небезпечний бездротовий інтернет дослідники провели кілька експериментів. Експерти зробили аналіз електромагнітних хвиль на мозкову активність і функціонування організму. Як вдалося з’ясувати, постійне радіаційне випромінювання, викликає онкологічні захворювання та інші серйозні хвороби.

У доповіді Bioiniciative, який знаходиться в громадському доступі, зібрані дані дослідів фахівців щодо wi-fi. Бездротовий інтернет може провокувати постійні головні болі, мігрені, гіперреактивність і проблеми зі сном.

Особливо обережним потрібно бути людям, які постійно працюють з цим обладнанням. Ворто знижувати вплив радіації, хоча б у нічний час.

Учені б’ють на сполох через негативний вплив wi-fi роутерів на дітей: організм дитини тільки формується. З метою безпеки провідні держави Європи відмовилися від використання бездротового інтернету в навчальних закладах та деяких громадських місцях.

Джерело: hyser.com.ua


Не пропустіть