Вартість Ethereum продовжує бити рекорди – криптовалюта вигідніша, ніж Bitcoin

Криптовалюта Ethereum, яка почала рости тиждень тому, продовжує ріст – буквально чотири дні тому вона виросла до рівня близько 3500 доларів, а незабаром вона досягне позначки вже в 4000 доларів. На даний момент ціна складає 3935 доларів, але вже до кінця цього дня може вирости до 4000 доларів.

Слід звернути увагу на те, що Ethereum виріс буквально за добу на 12 відсотків, а вартість Bitcoin приблизно на тому самому рівні, що й була – приблизно на рівні 58 тисяч доларів. За тиждень він виріс на 2.5 відсотка. На жаль, така вартість Ethereum не залишає надії на зниження цін на відеокарти та якоїсь стабілізації на ринку.

Зараз компанія Nvidia перевела старі відеокарти модельного ряду Ampere на нові графічні адаптери, у яких буде апаратний захист від майнінгу. Крім цього, компанія планує презентувати GeForce RTX 3080 Ti та GeForce RTX 3070 Ti, які повинні з’явитися у продажі вже незабаром та матимуть такий захист з коробки.

На жаль, навіть такий апаратний захист не означає, що їх не будуть використовувати для майнінгу, оскільки цей захист передбачений тільки від видобутку Ethereum, а Bitcoin та інші криптовалюти все ще можна буде видобувати. Крім того, є відеокарти AMD, які взагалі не мають жодного захисту. Через це не слід очікувати обвалення ринку, оскільки майнери будуть продовжувати скуповувати всі відеокарти, окрім найбільш доступних.


Не пропустіть