В Xiaomi назвала 51 смартфон які отримають MIUI 13

Представники компанії Xiaomi визначилися зі списком телефонів, які отримають прошивку MIUI 13 в майбутньому. На даний момент заявлена 51 модель, однак знаючи мінливість керівництва компанії, можна припустити, що в майбутньому список зміниться

Згідно з задумом розробників компанії, нова версія операційної системи буде встановлена на 51 телефон Xiaomi і її партнерів. Найкоротший перелік смартфонів дістався компанії POCO – тринадцята MIUI буде встановлена на телефони серії C3, X2, F2, включаючи розширену та професійну версії, M2, X3, включаючи версію NFC. Також невелика кількість смартфонів вийшла у компанії Black Shark – тут «щасливчиками» стали 2 і 3 версії, включаючи про- варіанти. Найбільш широкий список телефонів значиться за компаніями Xiaomi і Redmi, тут оновлення вийде практично на всі нові пристрої фірм. У перелік потрапили смартфони Xiaomi MI 10 і 9, включаючи всі їх розширені варіант, а також Redmi K30, 9, Note 9, 10X.

Варто зауважити, що зазначений вище список досить суб’єктивний, так як MIUI 13 до сих пір випущена не була. Більш того – навіть її попередня, «урізана» версія в особі MIUI 12,5 є тільки тестовою платформою, на якій розробники «обкатують» свої навички, а її офіційний реліз ще не відбувся. На телефони поки встановлена бета-версія прошивки, а всі користувачі є бета-тестерами програми. А MIUI 13 навіть ще не продемонстрована громадськості, тому список телефонів досить умовний, в майбутньому він напевно розшириться.

Джерело gsminfo.com.ua
Не пропустіть