В Україні з’явиться перший офлайн-магазин ОРРО у форматі shop-in-shop

Компанія OPPO відкриває перший в Україні магазин формату shop-in-shop (магазин у магазині). Відтак, 8 лютого на території супермаркету електроніки Eldorado за адресою — місто Київ, вул. Велика Окружна, 4 — розпочне роботу бренд-зона ОРРО площею 37 кв. метрів, де всі охочі зможуть придбати будь-який смартфон ОРРО з офіційно представлених в Україні.

ОРРО shop-in-shop матиме найширший асортимент гаджетів і буде першим знайомити користувачів із новинками смартфонів та фірмових аксесуарів. У магазині також працюватиме окрема команда консультантів-експертів, яка допомагатиме із вибором телефона та надаватиме консультації щодо товарів ОРРО.

Із нагоди офіційного відкриття першого в Україні ОРРО shop-in-shop компанія готує сюрпризи для відвідувачів нового формату: перші 50 покупців отримають фірмові подарунки від бренда. Більше того, із 6 по 16 лютого у бренд-зоні діятиме спеціальна знижка на смартфон OPPO А5 2020, який можна буде придбати за ціною 4444 гривень.

«Наш перший ОРРО shop-in-shop ми вирішили відкрити у найбільшому магазині Eldorado в Україні. І ми вдячні нашим партнерам за новий формат співпраці, який дозволить ближче познайомити із продукцією ще більшу кількість клієнтів, коментує Карина Кірпічова, директор із продажів ОРРО Україна, Наша компанія активно розвивається, і у нас попереду великі плани  як у світі, так і на українському ринку. На глобальному рівні ОРРО оновила лінійку аксесуарів, ми також чекаємо на вихід нових моделей смартфонів, а отже, нам необхідно більше місця та можливостей для знайомства українців із гаджетами ОРРО».

Навесні цього року компанія відкриє другий shop-in-shop на території супермаркету електроніки «Фокстрот» за адресою проспект Степана Бандери, 21.

Не пропустіть