В Україні планують виробництво нових ПТРК “Стугна”, “Корсар” і ракетних комплексів “Нептун”

В офісі “Національної асоціації оборонної промисловості України” відбулася робоча зустріч голови об’єднання Сергія Пашинського і генерального директора ДП ДККБ “Луч” Олег Коростельова.

За повідомленням “Національної асоціації оборонної промисловості України”сторони констатували високу бойову ефективність протитанкових та протикорабельних ракетних комплексів, які виготовляються ДП ДККБ “Луч” в кооперації з вітчизняними державними та приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Наявність сучасних вітчизняних засобів ураження, рівень готовності і навченості підрозділів сил оборони до їх невідкладного застосування відіграли визначальну роль у відсічі і стримування широкомасштабної атаки Російської Федерації на територію нашої країни в лютому 2022 року.

Наразі, навіть за наявності в Україні різноманітних іноземних аналогів протитанкових засобів ураження, комплекси ПТРК “Стугна”, “Корсар” зберігають своє центральне місце в системі протитанкової оборони держави.Не пропустіть