В Telegram можна буде чатитись з користувачами поблизу

Користувачі, що знаходяться в межах 6 км, можуть спілкуватися в таких чатах за інтересами. Кількість учасників не обмежена

Розробники месенджера Telegram оголосили про тестування тематичних геочатів – нової функції сервісу, яка дозволить шукати співрозмовників за інтересами поблизу. Геочати вже з’явилися в бета-версії месенджера для iOS.

Будь-який користувач Telegram може створити чат, вказавши його тематику, а також своє місце розташування і радіус геолокації – від 100 м до 6 км. Решта користувачів можуть приєднатися, якщо вони знаходяться в зоні дії чату. Такі бесіди можна зробити як відкритими для всіх, так і приватними з доступом тільки на запрошення.

Кількість співрозмовників не обмежена. Після приєднання до чату учасники бесіди зможуть бачити інших користувачів в списку, повну історію спілкування, включаючи попередні повідомлення. У геочатах також будуть «Чекин» – спеціальні мітки, які показують, що той чи інший користувач з’явився в зоні дії чату або покинув її.

Про терміни появи нової функції в стабільному релізі месенджера не повідомляється. Очікується, що геочати будуть доступні на мобільних платформах Android і iOS, а також в десктопних додатках. Подібні геочати є і в інших сервісах, наприклад, в додатку «Яндекс» і «яндекс.браузер». Існують і спеціальні месенджери, в яких реалізована функція спілкування по геолокації. Одним з таких є FireChat, в якому можна спілкуватися один з одним без інтернету в радіусі 60 м.


Не пропустіть