В роботі TikTok стався масштабний збій: що відомо

TikTok, надзвичайно популярну соціальну мережу, часто називають причиною того, що короткі відео стали модними та захоплюючими. Багато людей покладаються на TikTok не лише для того, щоб залишатися на зв’язку і спілкуватися з друзями та родиною, але й для щоденного отримання дофаміну. Однак, якщо ви спробуєте скористатися TikTok прямо зараз, то побачите, що він не завантажується. Виявляється, сервери TikTok зараз не працюють для людей по всьому світу.

Багато користувачів X (раніше відомого як Twitter) повідомляють, що TikTok зараз дійсно відчуває серйозні проблеми. Повідомляється, що додаток взагалі не завантажується, а це означає, що користувачі не можуть переглядати відео або надсилати відео один одному. Багато користувачів бачать перше завантажене відео, але не можуть прочитати коментарі або переглянути інші відео після цього.

Downdetector також повідомляє, що популярний додаток для коротких відео зазнає значних проблем.

Ані офіційний акаунт TikTok, ані його служба підтримки на X не визнали цю проблему. Тим не менш, велика кількість повідомлень свідчить про те, що користувачі мають проблеми. Ви можете спробувати виправити проблеми з TikTok, але здебільшого вам доведеться почекати, поки сервери полагодять і ви знову зможете працювати в мережі.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть