В новій Windows 10 тепер можна дзвонити

У додатку «Ваш телефон» тепер можна відповідати на дзвінки і дзвонити на інші смартфони прямо з комп'ютера

Сьогодні, 10 жовтня, стало відомо, що в збірці Windows 10 Insider Preview під номером 18999 (20H1) тепер є можливість дзвонити і приймати дзвідки зі смартфона за допомогою оновленого додатка «Ваш телефон». Раніше ця функція була доступною лише для власників флагмана Galaxy Note 10, при умові використання додатка DeX. Та тепер компанія зробила цю функцію доступною для всіх смартфонів на Android 7.0 Nougat і вище.

Функція «Виклики» працює наступним чином: ви пов’язуєте комп’ютер і смартфон за допомогою Bluetooth, після чого можете управляти дзвінками і SMS-повідомленнями, не використовуючи мобільний пристрій. Це особливо корисно для людей, які протягом дня сидять за комп’ютером, оскільки позбавляє від необхідності постійно брати в руки смартфон.

Тепер можна відповідати на дзвінки і навіть самому дзвонити прямо зі свого комп’ютера, використовуючи навушники з мікрофоном. Для цього в додатку «Ваш телефон» є окрема вкладка з номеронабирачем і списком контактів.

Основні можливості наступні: відповідати на вхідні дзвінки на комп’ютері; здійснювати дзвінки на комп’ютері, використовуючи номеронабирач в додатку або через список контактів; відхиляти вхідні дзвінки, використовуючи заздалегідь підготовлене SMS-повідомлення, і перенаправляти дзвінки на голосову пошту; переглядати історію дзвінків на ПК; переводити дзвінки з комп’ютера на смартфон.

Щоб скористатися новою функцією, перш за все вам необхідно бути учасником програми тестування Windows Insider і вибрати оновлення Fast Ring. Після цього переконайтеся, що на комп’ютері є Bluetooth, а ваш смартфон використовує операційну систему Android 7.0 Nougat або вище. На поточний момент «Дзвінки» в додатку «Ваш телефон» доступні лише обмеженому числу користувачів.

Джерело trashbox.ru
Не пропустіть