В Nokia визнали проблеми з назвами смартфонів

Топ-менеджер HMD Global, який відповідає за продукцію компанії, пообіцяв, що смартфони Nokia будуть називатися простіше

Фінська компанія HMD Global, яка володіє правами на випуск смартфонів під брендом Nokia, щорічно випускає в середньому близько десяти пристроїв в різних цінових категоріях. І чим більше їх стає, тим важче звичайному користувачеві орієнтуватися в найменуваннях апаратів.

Схоже, це помітили і в самій компанії, пообіцявши незабаром вирішити цю проблему. Важко не погодитися з тим фактом, що HMD Global виконала велику роботу з залучення інтересу до бренду Nokia. Компанія охопила всі цінові категорії на ринку смартфонів, але визнає, що схема найменування пристроїв, яку вона використовувала, вийшла складною.

Про це розповів в інтерв’ю пранаям Шрофф (Pranav Shroff), який відповідає за глобальну продукцію HMD Global. Він вважає, що багато користувачів плутаються в назвах смартфонів Nokia. «Ми в боргу перед нашими споживачами і повинні зробити асортимент нашої продукції простим і зрозумілим. Якщо нам не вдалося цього добитися, то це те, над чим ми повинні працювати краще », – заявив пранаям Шрофф.

Плутанина серед смартфонів Nokia з’явилася в той момент, коли компанія почала випускати моделі з індексами 3.1, 8.1, а також додавати до старих назв приставку Plus. HMD Global має намір вирішити цю проблему, і стратегія компанії буде включати більш чітку схему найменування, яка полегшить споживачам вибір необхідного смартфона.


Не пропустіть