В Мережу злиті специфікації фітнес-браслета Fitbit Charge 4

На сайті Slashleaks з’явилися офіційні зображення фітнес-браслета Fitbit Charge 4, який прийде на зміну моделі Fitbit Charge 3. Візуально він практично не відрізняється від попередника.

Пристрій оснащений сенсорним OLED-екраном, на який виводиться дата, час і відомості про фізичну активність власника (наприклад, маршрут із зазначенням зон з навантаженнями підвищеної інтенсивності на карті в ході тренувань). Браслет Charge 4 також має підтримку NFC для безконтактних платежів та функцію завжди увімкненого дисплея.

На зворотному боці корпусу розміщені датчики для моніторингу серцевих скорочень і насиченості крові киснем. На сайті WinFuture також згадується функція моніторингу сну з відстеженням REM-фази (фаза швидкого сну).

При увімкненому GPS тривалість автономної роботи фітнес-трекера складе близько 5 годин. У звичайному режимі час автономної роботи пристрою досягає 7 днів.

Вартість базової моделі Fitbit Charge 4 в Європі складе 149 євро. Модель Fitbit Charge 4 SE з аналогічною функціональністю, але з великою кількістю ремінців в комплекті обійдеться в 169 євро.

Джерело slashleaks
Не пропустіть