В MediaTek потролили Qualcomm: “У світі є лише одна компанія, чіпи якої перегріваються, і це не ми”

На ринку флагманських однокристальних систем скоро буде велика битва. Вперше в історії топова SoC MediaTek опинилася на рівні продуктивності топової SoC свого головного конкурента. І хоча флагмани на Snapdragon 8 Gen 1 вийдуть раніше Dimensity 9000, все одно наступного року очікується спекотна сутичка за преміальний сегмент і ринок загалом. І вже зараз, ще до офіційної прем’єри Snapdragon 8 Gen 1, MediaTek боляче штрикнула Qualcomm. Втім, цеобґрунтовано.

“У світі є тільки одна компанія, чіпи якої перегріваються, і це не ми”, – цитує джерело висловлювання представника MediaTek, адресоване конкуренту.

Спочатку флагмани на Snapdragon 888 (в основному Xiaomi Mi 11) сильно нагрівалися, причому навіть не обов’язково в іграх. Пізніше проблему усунули, але у випадку тих самих смартфонів Xiaomi у жертву принесли зниження частот. На той момент провину покладали на надто гаряче суперядро Cortex-X1, що увійшло до складу CPU Snapdragon 888.

Як би там не було, зараз проблеми перегріву немає, але в MediaTek вирішили зайвий раз нагадати про неї напередодні анонсу Snapdragon 8 Gen 1. Можливо, у тайванській компанії вважають, що новій SoC Qualcomm старі болячки дістануться у спадок?

Втім, у самої MediaTek свого часу також були проблеми з перегріванням однокристальних систем, особливо в цьому плані відзначилися трикластерні 10-ядерні платформи Helio X20 і Helio X30.

Джерело Мydrivers
Не пропустіть